SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet zyra 100m2 me qira ne Aktash, te ish Restaurant Rugova.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
106186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyra 100m2 me qira ne Aktash, te ish Restaurant Rugova.
Zyra eshte ne katin e pare, ka kater dhoma pune, dy banjo, koridor dhe ballkon.
Zyra ka pamje nga rruga kryesore, eshte e pershtatshme per çdo lloj veprimtarie.
Çmimi eshte 800euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »