SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE BREGUN E DIELLIT NE AKTASH 3
Çmimi :
€69,300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
106217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e cila gjendet ne Bregun e Diellit ne rrugen 'Hilmi Rakovica' me saktesisht tek Aktashi 3, ngat "Anaderm" dhe "Market Plus". Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ne gjendje shume te mire, gjindet ne katin e 4 (kati i parafundit), ka ashensor funksional dhe ka kete renditje :

-sallon me kuzhine gjysme te ndare
-dhome gjumi
-koridor
-banjo

-terasa

-shpajzi

Banesa ka leje ndertimi, dhe eshte ne proces te pranimit teknik. Bleresi mund te beje Parakontrate tek Noteri.

Cmimi eshte 1050 euro per m2, qe ne 66m2 i bie 69300 euro. Mund te diskutohet pak!


Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70 viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.kas
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »