SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN NE AKTASH rr.Hilmi Rakovica TE ANADERM
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
106221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Aktash me saktesishte ne rrugen Hilmi Rakovica mbi “Anaderm”. Banesa gjindet ne katin e IV (lifti punon24 ore) pamjen e ka nga qyteti eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
2 teras
banjo

Banesa posedon uje 24 ore...

Cmimi i banese eshte 62 000 euro..

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »