SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 75m2 tek Royali
Çmimi :
€60,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
106235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 75m2 tek kompleksi Royal ne lagjen e Spitalit, rr.Muharrem Fejza.
Banesa gjedet ne katin e 4-te:
-dhome gjumi
-sallon dhe kuzhine
-banjo
-ballkon
Cmimi: 60000euro
KRG-Kosova Realty Group
tel: 044 173 593, dhe 049 835 999
info@krg-ks.com
www.krg-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Kosovo Realty Group
Prishtinë
044173593
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »