SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 67m2 ne Kalabri, Ndertesa e LESNES.
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
106243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 67m2 ne Kalabri, Ndertesa e LESNES.
Banesa eshte ne katin e gjashte, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e perfundume.
Çmimi eshte 55000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »