SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes arat në "Goricë" te fusha e Prizrenit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '17
Madhësia :
6496 m²
ID e produktit :
106278
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Arat gjinden ndërmjet Prizrenit dhe Grazhdanikut afër autostradës dhe se rruga është e shtruar me zhavor, njëra arë i ka 21.09 ari, kurse tjetra 43.87 ari. Numri kontaktues: 044-242823 (Masari) dhe 044-168956 (Bujari)
Informata rreth publikuesit
Masar
Prizren
+37744242823
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »