SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te Mati 1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
106326
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Banesa me Qira ne lagjen Mati 1 ( afer shk. PAVARSIA.Banesa eshte ne katin e 2 dhe ka kete renditje :- 1 dhome gjumi- sallon me kuzhine- wc- terasePer me shume na kontaktoni : 049 222 303

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »