SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira banesa luksoze ne Pejton
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
106338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa luksoze ne Pejton, banesa eshte ne katin e trete, me siperfaqe prej 140m2, ka dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo + wc, dy ballkone. Banesa eshte shume bukur e mobiluar, ka pamje ne tri ane te objektit, ka ndriçim te mjaftueshem natyral. Ka nxemje qendrore, uje 24 ore. Cmimi eshte 1200 euro me te gjitha shpenzimet e perfshira.
Per me shume info: 044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »