SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes truallin ne Veternik afer servisit te Peugeot
Çmimi :
€28,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '14
ID e produktit :
10637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes truallin i cili gjendet ne Veternik afer servisit te Peugeot ( afer ish restaurant Bajgora ). Trualli eshte 4.8 Ari. Ka komplet infrastrukturen e nevojshme per banim dhe gjendet shume afer rruges kryesore dhe afer truallit eshte ndertuar rruga e re qe te lidhe deri te hotel Gorenje.

Cmimi: 28000€/Ari

044 111 939
044 673 831
Informata rreth publikuesit
Festim
Prishtinë
+37744111939
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »