SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
106383
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa ne malishev ne lagjen germiza banesa ka 60 metra katror dhe esht e organizuar shum mir esht ne katin e dyt dhe posedon 2 dhoma gjumi nje sallon kuzhinen banjon dhe koridorin esht e re e pa banuar ndrrim i mundshem me naj vetur te tipit te ri
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prizren
045 560 162
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »