SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË MATIN 1
Çmimi :
€74,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
106385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË MATIN 1, KOMPLEKSI TREGTIA, KATI 8, ME SIPËRFAQE 92m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, 2 BANJO, TERAS, E RENOVUAR DHE MOBILUAR EXTRA, ÇMIMI 74.000Є.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »