SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bregu i Diellit Banese me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
106394
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qera ne Bregu i Diellit, Zona Perendimore, LL.12,
Rr. Major Mehmet Bushi

Rryme 24/7, Uje 24/7, Parking dhe Oborr

E Mobiluar

Duplex

3 dhoma gjumi,
1 dhome te dites,
1 Wc,
1 Banjo,
Kuzhine,
Trepezari,
ballkon, dhe
dhome pastrimi
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 161 281
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »