SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet banesa ne malishev
Çmimi :
€53,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
98 m²
ID e produktit :
106397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa ne malishev ne lagjen germiza banesa posedon 98 metra katror e re posedon 2 dhoma gjumi nje sallon te madh sbashku me kuzhin koridorin dhe nje banjo esht e organizuar shum mir behet ndrrim i mundshem me naj vetur model i ri
Informata rreth publikuesit
Meriton
Prizren
045 560 162
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »