SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet shtepia
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Viti i ndërtimit :
2001
Ekstra :
Kopsht
ID e produktit :
106402
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet shtepia me siperfaqe 7.22 ari me shtepi nje kateshe 10 me 10 gjithqka ne rregull uj sjells kanalizim dhe ne dokumenta shum te rregullt
Informata rreth publikuesit
shaqir
Ferizaj
045572599
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »