SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes troje per banim ne fush kosov
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Janar '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45000 m²
ID e produktit :
106453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes troje per banim afer fush kosoves 3 km dhe 4 km nga airoporti i sllatines. Trojet gjinden tek udhkryqi sllatin grabovc kuzmin. Trojet kan infrastruktur shum te mir . Rrug asfalltuar . Rrym kanalizim ujsells .interrnet . Shkolla afer 500 metra . Ambullanta afer .xhamija afer. Ambijent i qet banimi me air tejet te paster . Per me shum informata kontaktoni numrin 045/049-545-100

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
liridon
Prishtinë
044888375
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »