SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trolli
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '16
Madhësia :
3200 m²
ID e produktit :
106496
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Parcela në fshatin Llapnasellë
Shitet Parcela në Llapnasellë, me sipërfaqe 32,00 ari, e urbanizuar për ndërtim- afarizëm, parcela gjendet përballë fushës së Mini Golf-it.
Telefonat e kontaktit: 038/606-605, 038/606-610 dhe 044/122-235.
Informata rreth publikuesit
Alush
Prishtinë
+37744122235
Llapnasell [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »