SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Vila dhe apartamente te Perla Resort,Gjiri i Lalzit,Durres,Shqiperi.
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
106498
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perla Resort ofron një gamë të gjerë shërbimesh, duke u konfirmuar si një vend fantastik për të jetuar. I konceptuar për të plotësuar cdo kusht, nevojë dhe kërkesë. Resorti ynë plotëson standartet më të larta të jetesës , me cmimet më të arsyeshme.

Perla Resort ndodhet në Shqiperi në qytetit e dytë për nga rëndësia , Durres.
Gjithashtu ne jemi afer portit me te madh te Shqiperise (Durresit) 40 minuta, 40 minuta nga Tirana, 30 minuta nga aeroporti i Rinasit.
Shqiperia është nje vend I bukur , me njeshtrirje te madhe ne det dhe reliev relativisht malor që mundëson si turizmin malor dhe atë veror.
Deti Adriatik dhe deti Jon janë dy detet që lagin brigjet e Shqipërisë nga ana perendimore.. Një komplëks supër modern me të gjitha kushtet dhe infrastrukturën për të qënë një vend mahnitës për të jetuar.
Perla Resort ndodhet na mes të Gjirit te Lalzit (Lalzi Bay Resort) dhe Kompleksi Lura. Pak metra larg detit ne afërsi të vijës bregdetare Perla Resort është nje vend ëndërrash për të kaluar momente sa më qetësuese.

Pozicioni gjeografik është nje nga më të mirët në gjithë vijën bregdetare të Adriatikut. Më një klimë të butë dhe shumë të përshtatshmë për jetesë në cdo stinë të vitit, Resorti Perla ofron vila , apartamentet që ju të shijoni komoditetin e vërtëtë vetëm pak metra larg detit.

Per cdo informacion mund te vizitoni www.perlaresort.al 
Ose na telefononi ne : 00355662029323
Informata rreth publikuesit
perla
Prishtinë
00355662029323
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »