SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj banesen me qira ne Dragodan
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
106534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj banesen me qira ne dragodan banesa leshohet vetem per familjar, eshte e mobiluar perfekt.
Banesa ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhine dhe banjo.
Cmimi i qirase eshte 280
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044175575
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »