SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej Banes ne Prishtine Urgjent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
ID e produktit :
106540
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej Banes ne Prishtine per nje gyrbetqar Urgjent

kushtet banesa duhet te jet ne Qender - Top Hane - Gjamia e LLapit - Sllovenia Sport - Lakrishte - Dragodan - Mahall Muhagjerve - Breg Diellit - Mat 1 - Dardani - ULpian - Breg Diellit .

banesa duhet te jet e perfunduar dhe me qmim te volitshem .

pagesa behet komplet me kesh .

banesa duhet te ket dhom dite , dhom gjumi , banjo , ballkon .

nese posedoni ket ofert ju lutem me lajmroni

ofertat i pranojm vetem nga shitesit - pronaret
Informata rreth publikuesit
ideal
Prishtinë
049 233 531
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »