SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN SHTEPITE NE QENDER TE PEJES CMIMI I VOLITSHEM
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
450 m²
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
106544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA shpk ka ne shitje dy shtepi ne qender te Pejes. Njera shtepi ka : Bodrumin i gatshem te perdoret per depo ose per gjera shtepiake ,Ne Katin e 1 Sallon 12 metra gat , gjithashtu ne katin e 1 ka banjo dhe korridori i gjer . Ne katin e 2 ka 4 dhoma gjumi te gjitha me madhesi te madhe . Dhe kati i 3 tavani . Edhe shtepia e 2 ka keto permasa te njejta . Te dy shtepite kan 450m2 dhe jan ne qender te qytetit vetem 5 minuta korza (qendra e qytetit) . Shtepite gjenden rruges per interex afer banesave te reja perkasisht tek FITNES LIVE PEJA . Cmimi i shtepive eshte 180.000 euro per te 2jat , Ndersa vetem 90.000 mij euro . Shtepite kan obor per parkimin e veturave deri ne 10 makina . dhe bashqen me pamje relaksuese me permasa te medha . Gjithashtu ka ndriqim dhe asfaltim (kocka) e gjithe rrethina e shtepive. Cmimi eshte tejet i volitshem

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:
+38649394111 ose erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »