SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banes ne Ulpian
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
106562
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen ne Ulpian mbrapa Aleances.Banesa ka 66m2 Kuzhinen bashk me dhome te ndenjes dhe dy dhoma gjumi gjendet ne katin e 3 dhe ka Bodrum me 13 m2
Informata rreth publikuesit
Florent
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »