SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 80më me qira në Pejton.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
106577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 80më me qira në Pejton.
Banesa gjendet afër Ambasadës së Shqipëris dhe është ne katin e III-të.
Në çmim janë të përfshira të gjitha shpenzimet.
Banesa ka këtë renditje.
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Ballkon
1. Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »