SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) Banese Super Exlusive-DUPLEX-RENT FLAT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
106597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banese me qera ne Bregu i Diellit,

Rryme 24/7, Uje 24/7, Parking dhe Oborr

E Mobiluar EXTRA

Duplex
3 dhoma gjumi,
1 dhome te dites,
1 Wc,
1 Banjo,
Kuzhine,
Trepezari,
ballkon, dhe
dhome pastrimi

Kontakt_Viber_Arberi

045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »