SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te S.Sportit M1
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
106600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira banesa të S.Sportit, afer bankes "TEB" kati fundit,
Banesa posedon: dy dhoma te fjetjes, një dhom te dites me kuzhin, koridorin, banjo, dhe ballkon ( teras te madhe ) e mobiluar me mobile te reja dhe moderne, posedon lift dhe garazh
Çmimi: 550 €/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »