SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 69.8m2 te Qafa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
69.8 m²
ID e produktit :
106604
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne qender te Prishtines (te qafa) dhe eshte ne fazen e finalizimit objektit.objekti posedon leje urbanistike dhe eshte i punuar ne mbikqyrje te inginierit.banesa posedon 69.8 metra katror dhe ka sallon me kuzhine, dhoma gjumit, terasa, banjo dhe shpajz.. objekti dorzohet ne fund te vitit 2016.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
qafa
Prishtinë
049875530
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »