SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap me qira banes ne prishtin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
106642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira 2 banes ne prishtin ne lagjen Mati 1
62-m2 dhe 70_m2Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
045473794
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »