SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka 75.56 ari ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '15
ID e produktit :
106692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka prej 75.56 ari ne Prishtine me nr te parceles 00426-0 toka gjindet ne laxhen Kodra e Trimav ne Prishtine, toka gjindet ne rrug kryesore kjo rrug te lidh me rrugen e Orlloviqit e cila ka dalje ne maxhistralen Prishtine - Mitrovice toka ështe ne emrin tim dhe perkthehet brenda dites, pres bleres serioz mund te kontaktoni ne nr e telefonit edhe ne viber +38649106190
Informata rreth publikuesit
rini.rexha
044342735
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »