SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me pamje fantastike nga qyteti (shitet ose nderrohet)
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt
ID e produktit :
106696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa shitet ose nderrohet me nje banese me te vogel.

Banesa eshte 65 m2 dhe ndodhet ne Aktash 3/Bregu i Diellit ne rrugen Hilmi Rakovica.
Banesa eshte ne katin e 5, e mobiluar komplet, ka dhomen e dites, dhomen e fjetjes, kuzhine, banjo, shpajz, 2 ballkona, ka uje 24 h, lift 24 h, parking, pamje shume te mire nga qyteti, etj.

Per informata shtese ju lutem na kontaktoni ne 044.188.500.
Kastrioti.
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »