SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në shitje Pejton
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
106719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa është ndërtim i ri, është në katin e 5-të e rregulluar dhe e mobliuar ka dhomë dite me kuzhinë,2 dhoma gjumi ,banjo,wc,ballkon.Lokacioni qendër lagjja Pejton ,çmimi 90.000 euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencion i patundshmërive Intercapital
Prishtinë
044300370
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »