SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE DARDANI-TE ORA-TE BILL CLINTONI
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
106735
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e cila gjendet ne Dardani te Bill Klintoni ngat BKT-se- Ora-es. Banesa eshte ne katin e trete, posedon ashensor, ngrohje qendrore me Termokos, ka 64 m2 neto, eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

-salloni
-kuzhina e veçante
-dhuma e gjumit
-banjo
-ballkoni dhe
-korridori

Banesa e ka pamjen nga LINDJA dhe ka parking rreth baneses.

Me dokumentaciona eshte gjithçka ne rregull, nuk eshte ne hipoteke dhe menjehere mund te perkthehet ne emrin e bleresit.
Nuk ka borxhe komunale ( uje, berllog, ngrohje qendrore, rryme) gjithçka eshte 00:00.

Banesa shitet komplet me mobilje dhe çmimin e ka 72 mije euro i diskutueshem!

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:

045 519 555
049 60 80 70 (Viber)
e-mail: search-agency@live.com
O.buj.44
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »