SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a Shet Banes Ndertim i ri 3min nga qendra e pejes 50m2 Banesa esht ne katin e dyt 50m2 dhe esht pikerisht
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
106737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGJENCIONI PER PATUNDESHMERI AGENCY HOME VIP-a
Shet Banes Ndertim i ri 3min nga qendra e pejes 50m2
Banesa esht ne katin e dyt 50m2 dhe esht pikerisht ne lagjen te
Gjamija e Kuqe
Banesa ka ket renditje
1 - dhom gjumi
1 - Sallon me kuzhin
1 - Banjo
1 - Ballkon
1 - Koriidor { para dhom}
Banesa ka nxemje ka infrastruktur te plot parking per vetura dhe gjindet mu ne mes qendres andaj ju qe deshironi nje banes te vog dhe ne katin e dyt dhe ne qender te pejes mos hezitoni na kontaktoni .
Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »