SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
138 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
106760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESE GJILAN
Banesa gjinded afer Qendres tregtare Agmia ne drejtim te kamenices ,me siperfaqe 138.2 m2 .NE katin e 4. Dhoma e Dites , kuzhina ,3 dhoma te fjetejs .shpajz dhe 2 banjo
Dhe oxhaku per kamin apo nxemse me pelet ,ballkon me pamja nga rruga kryesore
Informata rreth publikuesit
Meti
Gjilan
377-45-501-063
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »