SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet shtepi private ne Durres
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Gusht '13
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
10680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Durres siper Hotel Vollga,pa shkuar te Vila e Zogut,djathtas nga ana e qytetit shitet shtepi dy kateshe (mundesi per te hedhur edhe dy kate te tjera) e paperfunduar , me sip 300 m2, cdo kat 150 m2.Sip e tokes eshte 400 m2 e rrethuar me avlli dhe me letra te rregullta.Cmimi 85.000 € i diskutueshem

kontakti:0682365814/0693375832email:gertil-musaj@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Gertil
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »