SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj nje banese te mahalla e muhaxherve, te parku qytetit ose afer dikun
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar '16
ID e produktit :
106817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkoj nje banese moderne ne me 1 dhome te fjetjes, sallon, kuzhine dhe banjo. 250 deri 300 euro.

Kontaktoni nviber:
+32485332287
Informata rreth publikuesit
Donjetë
Brugge, Belgium
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »