SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka në Novoberdë
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
20000 m²
ID e produktit :
106833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesum token prej 2 hektari, e cila gjendet ne NOVOBËRD, ku eshte afër kalas dhe janë bllok , ka dalje ne rrugen kryesore nga dy pjesët edhe eshte ne rregull me te gjitha dokumentat!!
Per me shum info. Kontakto ne viber :
+37745999650
Informata rreth publikuesit
P
Prishtinë
045999650
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »