SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Paguaj nga 280 euro deri ne 374 euro rate mujore dhe banesa është e juaja
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Pishinë, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
106864
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kontakto: +377(0)44/144-724, Shpetimi
Banesat ne shitje
Hyrja A :
60.9 M/2,
62.2 m/2
81.2 m/2
79.0 m/2
Pagesat me mundesi pjesmarrje me 10% dhe per 25 vite.
Kontakto:
Tel.@viber +377 44/ 144 - 724
Shpetimi
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
044144724
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »