SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA NE LAGJEN TOPHANE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
106869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banesen me qira e cila gjindet ne lagjen Tophane ne rrugen 'Lidhja e Lezhes',banesa ndodhet ne katin e 6-te,per momentin ka te mobiluar sallonin dhe kuzhinen nese kerkohet e mobiluar komplet vjen me kete çmim 350 euro,mundet te mobilohet shpejt pa problem varet prej kerkeses juaj.
Ka nxemje qendrore me rryme mirepo ka mundesi edhe te kyçet me nxemje te qytetit me Termokos.
Gjithashtu me banesen vjen e bashkangjitur edhe garazha per veturë.
Banesa ka kete renditje :
sallon
kuzhine
3 dhoma gjumi
koridor
2 banjo
ballkon

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
o.ha
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »