SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Qender, Pejton M1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
106882
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Qender, Pejton, kati II-të.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 2 dhomë te fjetjes, koridor, depo, 2 banjo dhe balkon. E mobiluar komplet dhe me mobile te reja.

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »