SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia te porta e dytë e Spitalit-Rr. Xhevat Berisha 21 (
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Mars '17
ID e produktit :
106890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia te porta e dytë e Spitalit-Rr. Xhevat Berisha 21 (përball spitalit) me 6.79 ari me dy shtëpi (njera e re: 400m2 - dhe tjetra e vjetër)
Informata rreth publikuesit
Masar
Prizren
+37744242823
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »