SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Marr banes me qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
106903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Marr banes me qira nga 1 Janar 2016.
Lagjet e preferuara : Dardani, Ulpian, Qafa, Emshir
Banesa te jete e mirmbajtur
Dhoma gjumi + sallon me kushin
Jemi cift
Cmimi: 200
Nr kontaktur: 049/813 122 dhe 044/478 277
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Pristina
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »