SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TROLLI NE ZONEN INDUSTRIALE PRISHTIN-FERIZAJ
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:13
Madhësia :
10567 m²
ID e produktit :
106954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TROLLI NE ZONEN INDUSTRIALE PRISHTIN-FERIZAJ AFER AUTO LLAPIT ..
PARCELA ESHT PRON E SHIPTARIT DHE KA GJITHA DOKUMENTATE NE RREGULL
PARCELLA KA 1HA 05ARI 67M ME DIMENZJON 40M GJERSI NE RRUGEN KRYESORE DHE 260M GJATSI .
PARCELA KA MUNDSI NDARJE NE DY PJES 50ARI
QMIMI 11MI EURO ARI I DISKUTUSHEM...
TEL:044889854/049889854
VIBER+37744889854
Informata rreth publikuesit
Prishtina
Prishtinë
37744889854
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »