SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet truall!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Dhjetor '15
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
106964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet truall 450 m tek uzina e traktorit! Me letra te regullta dhe me hipoteke. Ka pamja fantastike te qendres se Tiranes.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rezarta
Athens, Greece
00306976539417
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »