SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) 17 BANESA EKSLUZIVE_RENT FLAT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:42
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
106968
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj 17 banesa me qira Extra te mobiluara,Disa mbrenda kesaj jave do temobilohen , me mobile te paperdorura me pare, ndertimi i ri ne Arberi_TREGTISE,ne perfundim , kemi nje dhome dy dhomeshe, 3 dhomeshe.

Leshohen per Nderkombetar ( nuk leshohen per vendor dhe turq)
Qmimet prej 250 deri me 600
Kontakt_Arberi_Viber
045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »