SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE FUSHE KOSOVE, 69M2, NE KATIN E GJASHTE(6)
Çmimi :
€26,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '13
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
10699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESE NE FUSHE KOSOVE NE NDERTIM E SIPER ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 69M2, NE KATIN E GJASHTE(6), AFER SHKOLLES FILLORE DHE QERDHES SE FEMIJEVE. 3.
NDODHET NDERMJET SHKOLLES "MIHAJL GRAMENO" DHE CERDHES SE FEMIJEVE, AFER VIVA-FRESH
Informata rreth publikuesit
nezir
Prishtinë
044151866
fushe kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »