SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 100m2 ne Arberi
Çmimi :
€73,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
106997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Arberi tek Ministria e Shendetesise.Banesa ka dhome te ndejes,2 dhoma gjumi,kuzhine te ndare vecmas,banjo,shpajz dhe dy ballkone.Banesa posedon ngrohje qendrore,4 klima dhe rezervuar uji.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elmaze
Gjakovë
049/044 187 859
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »