SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Fushe Kosove te VIVA MARKET 68 m²
Çmimi :
€25,500.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '13
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
5
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
10700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomëshe me sipërfaqe 68.53m2, kati 7-rë në Fushe Kosove, në mes shkollës Mihail Grameno dhe qerdhes së vjetër, (te Viva Market). Banesa ka dhomë dite me kuzhinë, 1 dhomë të fjetjes, shpajz, banjo, ballk
on dhe korridor. Banesa është në ndërtim e sipër përfundon në Dhjetor 2013
qmimi : 25500 dhe vlen vetem me kesh
Informata rreth publikuesit
nezir
Prishtinë
044151866
Fushe Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »