SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHES) BANESE MODERNE NE ARBERI_
Çmimi :
€89,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
107009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Arberi 100 m2 , ndertim i ri afer komunes se re, Banesa posedon, 2 dhoma te fjetjes, sallon me kuzhine, shpajz, allkon, wc, e tera e mobiluar perfect,

Kontakt_Viber_Arberi

045 190019 dhe 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »