SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA 44M2 NE FUSHE KOSOVE
Çmimi :
€19,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '13
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
44 m²
ID e produktit :
10701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESE GARSONJERE NE FUSHE KOSOVE NE NDERTIM E SIPER ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ RRETH 44M2, NE KATIN E GJASHTE, AFER SHKOLLES FILLORE DHE QERDHES SE FEMIJEVE.PERFUNDON NE FUND TE VITIT 2013. NDODHET NDERMJET SHKOLLES "MIHAJL GRAMENO" DHE CERDHES SE FEMIJEVE, AFER VIVA-FRESH
Informata rreth publikuesit
nezir
Prishtinë
044151866
Fushe Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »