SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 300m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
107010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 300m2 me 5 ari truall ne Veternik mbrapa autosallon Sheretit. Shtepia ka podrum dhe dy kate banimi. Kati par ka sallon me kuzhin dhom pritje banjo dhe 2 ballkona ndersa kati dyt ka 3 dhoma gjumi banjo dhe dy ballkona. Shtepia ka nxemje qendrore nder laminat shtepia eshte e kompletuar. 045 610 700

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edon
045610700
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »