SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHES) BANESE AFER ILIRIA BUILDING-SUPER NDERTIM
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
107013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa moderne ne katin e 4 me dy dhoma gjumi me kuzhine dhe sallon te mobiluar, dy ballkona, me shikim te mire,

Kontakt_Viber_Arberi
045 641 794 & 045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »